BELEDİYE VE İL GENEL MECLİSİ ADAYLARI AÇIKLANDI

BELEDİYE VE İL GENEL MECLİSİ ADAYLARI AÇIKLANDI

AK Parti Merkez İl genel meclisi ve Belediye Meclisi adayları açıklandı ;

Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi aday listeleri şu şekilde;

 

 


Ak Parti Belediye Meclisi Asil Listesi;

Nusret Dahil                     Emekli                      Ortaokul
Bahadır Güler                  Danışmanlık             Ön Lisans
Gülcan Namal                  Esnaf                        Lise
Hamdi Salt                       Emekli                       Lise
Hasan Cinit                      Emekli                       Lisans
Sezer Sargıl                     Teknisyen                  Lisans
Çetin Kaya                       Esnaf                         Lise
Muhammet Karadayı       Mimar                        Lisans
Turgay Yıldız                    Esnaf                         Lise
Köksal Arslan                   Emekli                       İlkokul
Kazım Başaran                Esnaf                         İlkokul
Atilla Ercan                       İnşaatcı                     Ön Lisans
Oğuzhan Öksüz               Esnaf                          Lise
Selçuk Duman                 Şoför                          Ortaokul
Şükrü Demirci                  Şoför                          İlkokul
Hakif Pekince                   Emekli                       Ortaokul
Ahmet Mert Yıldırım         Esnaf                         Lise
Şahin Turan                      Esnaf                         İlkokul
Çİğdem Keskin                Öğretmen                   Ön Lisans
Ahmet Karabıyık              Emekli                         İlkokul
Fatma Ercan                    Emlakçı                       Lise
Alper Badak                     İşçi                              Ön Lisans

Ak Parti Belediye Meclisi Yedek Listesi;

Ayşe Kaya Gücen
Gülhatun Petek
Murat Yıldız
İsmail Karabakan
Arif Toy
Necdet Durgun
Ali İnan
Burcu Akkoyun
Mustafa Yanık
Fatma Nur Yaşa
Rıdvan Demirel
Pervin Beyce
Fatma Çakır
Halil İbrahim Bülbül
Gamze Sözkesen
Nedim Kuscu
Zeynep Sever
Nursen Tekin
Kamile Çömlekçi
Sayıma Genç
Fatih Yel
Alİ Onur  Özkan
Ahmet Dursun
Osman Şentürk
Aybüke Kamiloğlu

 

Ak Parti İl Genel Meclisi Asil Listesi

Osman Yılmaz

Zeki Kayadelen

Salih Elmas

Oğuz Yiğit

M.Gökalp Şahin

Ak Parti İl Genel Meclisi Yedek Listesi
Nazan Karamankaya

Naci Dilek

Güven Işık

Taner Karaca

Hayati Nakaş

KONTENJAN

Haşim Balcı

Murat Eğilmez

Aliye Ayaz

 

Bu haber toplam 4109 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum
Siyaset