Künye

Künye Bilgileri

 • Tüzel Kişi Temsilcisi

  Mücahid ERDAL

 • Ticaret Ünvanı

  Erdallar Bilecik Basın Yayın San. ve Tic. Ltd. Şti.
 • Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

  Mehmet ERDEM
 • Yönetim Yeri

  İstiklal Mh. Yeni Sk. No:3/A Merkez/Bilecik
 • İletişim Telefonu

  0 228 212 40 29
 • Kurumsal E-Posta

 • Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi Adresi

  25939-92890-11686
 • Yer Sağlayıcı Ticaret Ünvanı

  Erdallar Bilecik Basın Yayın San. ve Tic. Ltd. Şti.
 • Yer Sağlayıcı Adresi

  İstiklal Mah. Yeni Sok. No:3/A Merkez/Bilecik
 
 
MARKALARIMIZ
BİLECİK HABER - No: 2011 67623 - Marka Sahibi: Şadi ERDAL - Emtiası:41
 
marka1.jpg
 
 
 
 
 
bilecikhaber.com.tr İhlas haber Ajansı abonesidir
 
1249197702-2453iha-logo.jpg
 
 
YAYIN İLKELERİ
www.bilecikhaber.com.tr Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.bilecikhaber.com.tr , sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.
 
Yasal Bildirimler İçin
www.bilecikhaber.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz Avukatımız Kadir Bayrak tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.
MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.
 
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.bilecikhaber.com.tr However, sometimes the www.bilecikhaber.com.tr uses third parties to process your information. www.bilecikhaber.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.bilecikhaber.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.bilecikhaber.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.bilecikhaber.com.tr and its services. When you use www.bilecikhaber.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.bilecikhaber.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
www.bilecikhaber.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz.