Müftü Ölmez'den Dekan Saray'a ziyaret
Bozüyük İlçe Müftüsü Muammer Ölmez, beraberinde Şube Müdürü Bekir Irmak ile birlikte, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Saray'a iade-i ziyarette bulundu.
Bozüyük İlçe Müftüsü Muammer Ölmez, beraberinde Şube Müdürü Bekir Irmak ile birlikte, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Saray'a iade-i ziyarette bulundu.
Gerçekleştirilen ziyarette Müftü Ölmez, Dekan Saray ile bir süre görüşerek sohbet ederken karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Bu haber toplam 56 defa okunmuştur
![](https://www.bilecikhaber.com.tr/d/author/657_s.jpg)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.