ATM'LER BİR YERDE TOPLANACAK

ATM'LER BİR YERDE TOPLANACAK

Bilecik Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünün hazırladığı ihale kapsamında şehir merkezinde bulunan ATM noktaları ile şehir merkezinde bulunan muhtelif işyerlerinden daha sağlıklı bir hizmetin alınması amacıyla Açık Teklif Usulü arttırma ile 3 yıl süreyle kiraya verilecek.

Bilecik Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ihale ile merkez ve çevresinde belirlenen ATM noktaları için alınacak kira muammen bedelleri belirlendi.

Mülkiyeti Bilecik Belediyesine ait Bilecik (Merkez) de bulunan muhtelif işyerleri ve ATM kabinleri 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereğince açık teklif usulü ile ihale süreleri   belirtildiği gibi kiraya verilecek.

Buna göre açık arttırma usulü ile ihaleye girecek katılımcılar ihale şartnamesini Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden temin ederek, ihale gün ve saatine kadar gerekli evrakları teslim edecekler.

28/06/2016 Salı günü Saat 15:30’te Bilecik Belediyesi Encümeni Toplantı Salonunda yapılacak olan ihale için ihaleye iştirak edecek gerçek ve tüzel kişiler ihale şartnamesini 100,00-TL karşılığında Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğünden temin edebilecekler.

İhaleye katılacakların ihale saatinden önce geçici teminat bedellerini T.C. Vakıflar Bankası Merkez / Bilecik Şubesi TR28 0001 5001 5800 7293 6061 72 nolu Bilecik Belediyesi geçici teminat hesabına nakit olarak yatırdıklarına dair banka dekontu veya ihale tarihi itibariyle en az 90 gün süreli Banka Teminat Mektubu getirmeleri gerekmekte.    

İsteklilerden aşağıdaki belgeler talep edilmekte.

a) Türkiye'de tebligat için adres gösteren imzalı beyan (İrtibat için telefon ve faks numarası ile varsa elektronik posta adresi de bu beyanda bulunacaktır.)

b) Nüfus Cüzdanı sureti,

c) Vekâleten i‏tirak ediyorsa yetkili olduğuna dair Noterden onaylı‎ vekâletname, 

d) Şartnameyi sat‎ın ald‎ً‎ığını belirten makbuzun asl‎ı,

e) Geçici teminat‎ın yatırıldığına dair makbuz veya Banka Teminat Mektubu,

f) Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğü Tahsilat servisinden al‎ınan borcu yoktur belgesi.

İstekli tüzel ki‏şilik ise;

a) Yukar‎da sayı‎lan a, d, e, f  bentlerinde istenen belgeler,

b) Tüzel ki‏mlik ad‎na ihaleye girecek ki‏inin veya ki‏şilerin Nüfus cüzdan‎ sureti,

c) İlgili mevzuat‎ gereği kay‎tl‎ı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odas‎ından ihale tarihinin içinde bulunduğu y‎ılda al‎ınan‎‏, tüzel ki‏şinin odaya kay‎tl‎ı olduğunu ve faaliyetini devam ettirdiğini gösterir belge, 

d) Tüzel ki‏şinin imza ve yetki sirküleri,

e) Vekaleten i‏tirak ediliyorsa tüzel ki‏şinin ad‎na ihaleye girecek kimse veya kimselerin bu tüzel ki‏şiliğin vekili olduğuna dair noterden onayl‎ı vekâletname, 22 sı‎ra nolu i‏yeri için ihaleye kat‎lacak olan istekliler; en az 1 y‎ıldır faaliyet konusu ile ilgili olarak i‏şletmecilik faaliyetinde bulunduğuna dair  işyeri Açma ve all‎ma ruhsat‎ını‎ ihalede istenilen belgelerle beraber ibraz edecekler.

 

Kaynak:Ahmet MEŞE

Bu haber toplam 2370 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.