YAĞCI ÖZHASEKİ İLE BİR ARAYA GELDİ

YAĞCI ÖZHASEKİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ankara´da gerçekleştirilen ´´Belediye Başkanları Birliği´´ toplantısı sonrasında, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ankara'da gerçekleştirilen ''Belediye Başkanları Birliği'' toplantısı sonrasında, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi.

/resimler/2016-3/18/1021420642587.jpg
Gerçekleştirilen, Belediye Başkanları Birliği toplantısı sonrasında Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile bir araya gelen Belediye Başkanı Selim Yağcı, şehrimiz hakkında yapılacak çalışmaları gündeme getirdi.
Şehirlerin gelişmesinde ve kalkınmasında önem taşıyan konular üzerinde görüş alışverişlerinin yapıldığı Belediye Başkanları Birliği toplantısı hakkında kısa bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları söyledi:

/resimler/2016-3/18/1022085799277.jpg
''Değişik vesilerle gerek Ankara'da gerek başka illerde gerçekleştirilen toplantılarda Bilecik'imizi temsil en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Ankara'da gerçekleşen ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Sayın Mehmet Özhaseki'nin de ziyaret ettiği Belediye Başkanları Birliği toplantısında meslektaşlarımız ile güzel ve faydalı bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantı sonunda bir araya geldiğimiz Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Eski Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yerine getirmiş olan Sayın Mehmet Özhaseki'nin tecrübelerini aldık. Birlik toplantısında ayrıca yeni çıkacak olan Belediye Gelirleri Kanunu ve bu kanun içerisinde yer alacak önemli hususları ele aldık. İlimiz ve diğer belediyeler için son derece önemli görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantıda, şehrimiz için yapacağımız çalışmalar hakkında fikir sahibi olduk.'' ifadelerini kullandı.
Gerçekleşen buluşmada ayrıca, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki tarafından Belediye Başkanı Selim Yağcı'ya birlik rozeti takıldı.

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.